founder
https://tmpsteel.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/utlastningsficka-ut-2-532x1024-1-532x868.pnghttps://tmpsteel.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/utlastningsficka-ut-2-532x1024-1-532x868.png

Виготовлення бункерів та сталевих резервуарів

ТЗМК «СТАЛЬ»

Металевий бункер - спеціальні конструкції з різних марок сталі, які мають широку сферу застосування. Найчастіше з їх допомогою здійснюють тимчасове і постійне зберігання, видачу, зважування, розвантаження різних матеріалів в технологічних лініях на багатьох промислових, виробничих підприємствах, складах. Такі резервуари гарантують економію площі, трудових ресурсів завдяки автоматичному виконання робіт. А установка вагового обладнання на проміжні і прийомні зернові бункери полегшує дозовану видачу збережених продуктів.

ТЗМК СТАЛЬ виготовляє:

 • бункера комбікормових заводів;
 • проміжні бункера;
 • приймальні бункера;
 • бункера розсипних кормів.
Залишити заявку
section-48e63ae

Сфери застосування металевих бункерів

Корпусний бункер з решітковим настилом може застосовуватися на підприємствах в різних сферах: видобувна або переробна промисловість, сільське господарство, харчова галузь, будівництво. Виходячи з цього, бункер конусний металевий купити можна для зберігання таких вантажів:

 • для зерна або сухих кормів, що використовуються для комбікормових заводів;
 • сипучих матеріалів на харчових підприємствах (борошна, насіння, крохмалю, круп);
 • будівельних матеріалів (піску, цементу, тирси, щебеню, асфальтобетонних сумішей, гранітних відсівів, керамзитного гравію, вапна);
 • добрив і сипучих препаратів, що використовуються в агропромисловому комплексі;
 • паливних матеріалів (вугілля, деревних пеллет) і т. д.

Виготовлення сталевих резервуарів , вибір використовуваних марок сталі та інших матеріалів залежить від типу і властивостей продукції, що зберігається.

Конструкція, особливості виготовлення бункерів

Конструкція і обсяг резервуарів визначається індивідуально для конкретних об'єктів, в залежності від виконуваних технологічних завдань (прийом, зберігання, видача). При необхідності можна купити бункер горизонтальної або вертикальної орієнтації, циліндричної або прямокутної форми, з конічним або плоским днищем, з верхнім або нижнім способом вивантаження.

Металеві резервуари можуть бути представлені окремо стоячими конструкціями або мати міцні огорожі для забезпечення максимальної стійкості. При зберіганні певної продукції (тирси, борошна) потрібно встановлювати сталеві резервуари невеликого обсягу, які становили б єдиний технологічний ланцюжок. Таким чином забезпечується збереження сипучості, запобігає злежування продукції, що зберігається.

Замовлення металевих резервуарів в Україні

Замовити виготовлення сталевих бункерів «під ключ» для комерційних і державних підприємств можна на заводі «Сталь» в Тернополі. Підприємство займається виробництвом і монтажем резервуарів з індивідуальним дизайном і конструкцією, які відповідають високим стандартам якості. Завдяки міцному і надійному зварюванні, відпрацьованим конструкторським рішенням готові споруди мають достатню міцність, довговічність, витримують низькі і високі температури, а також інші негативні впливи навколишнього середовища. Завдяки цьому тут можна замовити виготовлення повно комплектних будівель .

Завод «Сталь» має великий досвід роботи, займається розробкою креслень проекту нетипових конструкцій, тому будь-який сталевий резервуар буде відповідати заявленим вимогам замовника. Підприємство поважає час клієнтів, тому гарантує мінімальні терміни реалізації проектів. При необхідності фахівці заводу «Сталь» надають безкоштовну консультацію, відповідаючи на будь-які питання, що цікавлять.

ТЗМК “СТАЛЬ” спеціалізується на виготовлені металоконструкцій будь-якої складності. Компанія забезпечена сучасним обладнанням, кваліфікованими працівниками, необхідною виробничою базою, спеціалізованим устаткуванням, що забезпечує якісне виготовлення нестандартних і будівельних металоконструкцій для повного спектру будівельних робіт.
КОНТАКТИ
 • (067) 556-82-24

 • (097) 620 34 63

 • info@tmpsteel.com.ua