founder
https://tmpsteel.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/kmd-v2-600x800.jpghttps://tmpsteel.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/kmd-v2-600x800.jpg

Розробка КМД

ТЗМК «СТАЛЬ»

Якість технічної документації являється основою успішного будівництва. В значій частині від креслень КМД (конструкції металеві детальні) залежить швидкість монтажку металоконструкцій, окремі технічні рішення каркасу, зовнішій вигляд.

Розробка креслень КМД виконуються так докладно і детально, щоб виготовлення майбутнього об’єкта в цеху здійснювалось без додаткових креслень та замірів.

Залишити заявку
section-48e63ae

У основі більшості сучасних будівель лежать металеві конструкції. Обумовлюється це високою міцністю, довговічністю і надійністю таких будівель. Але для їх зведення необхідні креслення КМД , при розробці яких враховуються всі особливості майбутньої будівлі.

Купуючи металоконструкції на замовлення в ТМЗК «СТАЛЬ», ви можете бути впевнені в тому, що фахівцями будуть детально прораховані розміри і враховані індивідуальні вимоги по проекту.

Якщо вам необхідна повна розробка технічної документації згідно з державними регламентам, то ви сміливо можете звертатися в нашу компанію.

Особливості розробки креслень КМД

Монтаж металевих конструкцій не може обходитися без використання робочих креслень. Тому не варто ігнорувати послуги з розробки КМД, адже від цього залежить як якість і безпека майбутньої споруди, так і ймовірність її зведення.

Розробка креслень КМД проводиться за технічним завданням замовника і з нуля. Але для роботи буде потрібно вихідна роздільна документація, яка надається клієнтом.

Завдання зі складання креслень монтажних вузлів, відправних марок, складальних одиниць і деталей вирішують кваліфіковані фахівці. Точний розрахунок елементів металевих конструкцій також входить в їх компетенцію.

Не маючи досвіду і певних знань, розробити креслення металевої деталізованої конструкції просто неможливо. Тільки професійна підготовка проекту з дотриманням нормативних вимог допоможе досягти позитивних результатів.

Грамотне оформлення креслень КМД

Проектування металоконструкцій регулюється цілим склепінням державних регламентів. З огляду на специфіку створення якісного проекту і розрахунку кожного окремого елемента конструкції, ми пропонуємо замовити розробку КМД у нас.

З переваг:

  • Нашими фахівцями здійснюється розрахунок вогнестійкості, вузлів, складання монтажних схем, що повністю відповідає вимогам законодавчої бази.
  • Нами здійснюється оформлення креслень КМД за затвердженими зразками.
  • При необхідності майстрами проводиться подальший монтаж металевих конструкцій .

Великий стаж роботи, професіоналізм і наявність всіх необхідних знань - ось що відрізняє співробітників нашої компанії.

Металоконструкції на замовлення у нас

Фахівці не тільки займаються проектуванням та виготовленням елементів майбутньої будови, але і проводять попередній розрахунок металевих конструкцій ще до моменту початку монтажних робіт.

Ми готові виготовити металоконструкцію будь-якої складності, а також окремі деталі металевого каркаса. Точне дотримання термінів і оптимальні ціни на послуги - це те, що ви знайдете в нашій компанії.

Дізнатися детальну інформацію можна у менеджерів сайту. Ви можете звернутися і за консультацією фахівців.

ТЗМК “СТАЛЬ” спеціалізується на виготовлені металоконструкцій будь-якої складності. Компанія забезпечена сучасним обладнанням, кваліфікованими працівниками, необхідною виробничою базою, спеціалізованим устаткуванням, що забезпечує якісне виготовлення нестандартних і будівельних металоконструкцій для повного спектру будівельних робіт.
КОНТАКТИ
  • (067) 556-82-24

  • (097) 620 34 63

  • info@tmpsteel.com.ua