СТАЛЬ – правильний вибір

23 лютого 2021 року відбулася ІХ Національна конференція учасників ринку сталевого будівництва.
На конференції було представлено зміни в нормуванні галузі сталевих конструкцій. Приведено огляд ринку металоконструкцій 2020. Основні тренди ринку сталевої продукції: реалії та перспективи.
ТЗМК СТАЛЬ став членом Асоціації cталевого будівництва.
Steel year, steel day, steel people.

 

 

Зовнішні пожежні драбини з металоконструкцій

Зовнішні пожежні драбини – конструкції, створені для евакуації людей з різних будівель при виникненні задимлення або вогню, а також для підйому співробітників пожежної служби на покрівлю, в горищні та інші приміщення.

Згідно з вимогами нормативних документів, ДСТУ ISO 14122-4:2018, пожежна драбина зовнішня повинна бути виготовлена з певного матеріалу (важлива наявність вогнестійкого захисту від корозії!), мати конкретні розміри, встановлена за технологією. Підвищені вимоги пред’являються до зварних швів – встановлена межа міцності. Вибираючи таку продукцію, не можна економити, інакше трагедії не уникнути.

Металеві ферми на замовлення

Ферма металева – сучасний продукт металопрокату, який направляє навантаження від даху на стіни або колони будівлі і не змінює своїх геометричних параметрів. Така конструкція складається з безлічі ґратчастих елементів (стійки, верхній і нижній пояс, розкоси), які з’єднуються в вузли (панелі).

Переваги замовлення плазмової порізки

Технологія плазмової порізки поширена в багатьох сферах промислового виробництва. Обумовлюється це якістю, високою швидкістю, точністю, а також мінімізацією деформацій оброблюваних матеріалів. Ключова перевага полягає в тому, що він не потребує подальшої обробки.

Послуга різання плазмою – оптимальний варіант для тих, хто хоче заощадити гроші, час і отримати відмінний результат. У ТМЗК «СТАЛЬ» використовується сучасне високотехнологічне обладнання, завдяки чому співробітники компанії вирішують навіть найскладніші завдання, гарантуючи високу якість різання.

ТЗМК “СТАЛЬ” спеціалізується на виготовлені металоконструкцій будь-якої складності. Компанія забезпечена сучасним обладнанням, кваліфікованими працівниками, необхідною виробничою базою, спеціалізованим устаткуванням, що забезпечує якісне виготовлення нестандартних і будівельних металоконструкцій для повного спектру будівельних робіт.
КОНТАКТИ
  • (067) 556-82-24

  • (097) 620 34 63

  • info@tmpsteel.com.ua