founder
https://tmpsteel.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/pov-600x800.jpghttps://tmpsteel.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/pov-600x800.jpg

Виготовлення повнокомплектних будівель

ТЗМК «СТАЛЬ»

ТЗМК СТАЛЬ надає весь комплекс робіт зі зведення сталевих повнокомплектних будівель: від технічного конструювання і проектування до виробництва, постачання і монтажу металевих конструкцій і споруд.
Повнокомплектні будівлі це:

 • складські приміщення;
 • промислові будівлі (промислові цехи, заводи, елеваторні комплекси);
 • торгово-розважальні комплекси;
 • фрукто- та овочесховища,
 • також малогабаритні об’єкти (зупинки автотранспорту, ангари, автомийки, автозаправки)

Сталеві конструкції виготовляються на власних виробничих площах, оснащених найновішим парком обладнання. Виробнича потужність заводу по виготовленню будівельних металоконструкцій становить 200 – 400 т/міс. Монтажний підрозділ укомплектований власним парком вантажопідйомної та автомобільної техніки, сучасним інструментом та обладнанням.

Залишити заявку
section-48e63ae

Модульні конструкції є інноваційним рішенням в будівельній галузі. Головна особливість таких будівель полягає в їх зведенні за гранично короткі терміни (1-3 дні). У разі вибору рішення під ключ можна розраховувати на гідні функціональні можливості та на високі естетичні характеристики споруди.

Наша компанія зводить повнокомплектні сталеві будівлі на основі креслень замовників, а також можливе індивідуальне проектування об'єктів. У будь-якому випадку, ми здійснюємо повний комплекс робіт. Це означає, що нашим клієнтам ні про що не доведеться турбуватися. Гарантуємо професійний монтаж, використовуємо виключно високоякісні матеріали.

Ваше замовлення у нас модульних конструкцій обійдеться в прийнятну суму. Підсумкову цифру узгодимо заздалегідь. При необхідності виконаємо виготовлення сталевих бункерів .

Переваги зведення модульних конструкцій

Споруджувані нами модульні конструкції з металу відрізняються наступними плюсами:

 • мало важать, завдяки чому не виникає необхідності в будівництві посиленої підстави;
 • мобільні (при необхідності транспортуються на інше місце) і економічні, володіють високою енергоефективністю;
 • характеризуються тривалим терміном служби;
 • мають оптимальний захист від холоду, вологи і шуму;
 • не дають усадку;
 • можуть бути зведені у будь-яку пору року, за будь-яких погодних умов.

Нашими фахівцями здійснюється розробка креслень КМД . Створюємо модель побудови з урахуванням всіх елементів. Кожній деталі наноситься маркування. Обов'язково розробляються монтажна схема і комплектувальні відомості.

Види споруджуваних швидкомонтованих будівель

Ми зводимо швидкобудуюємі будівлі різних видів: ангари і складські приміщення, промислові та складські комплекси, торгові об'єкти, приміщення для авторемонтної індустрії, сільськогосподарські будови та інші будівлі. У будь-якому випадку, в основі буде несучий сталевий каркас, який відрізняється солідною міцністю.

Будуємо швидкобудуюємі будівлі з металоконструкцій різної варіативності: різні габарити і кількість поверхів, будь-яке дизайнерське рішення і зовнішня обробка. Все залежить від потреб, фінансових можливостей і побажань клієнта.

Звернувшись на наш завод модульних конструкцій, ви розумно витратите гроші і час.

ТЗМК “СТАЛЬ” спеціалізується на виготовлені металоконструкцій будь-якої складності. Компанія забезпечена сучасним обладнанням, кваліфікованими працівниками, необхідною виробничою базою, спеціалізованим устаткуванням, що забезпечує якісне виготовлення нестандартних і будівельних металоконструкцій для повного спектру будівельних робіт.
КОНТАКТИ
 • (067) 556-82-24

 • (097) 620 34 63

 • info@tmpsteel.com.ua