founder
https://tmpsteel.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/montazh-600x800.jpghttps://tmpsteel.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/montazh-600x800.jpg

Монтаж металоконструкцій

ТЗМК «СТАЛЬ»

Висока міцність, надійність, довговічність - це ключові вимоги, які пред'являються до сучасних промислових будівель. Багато в чому якість майбутньої споруди залежить від матеріалів, що використовуються під час роботи.

В умовах нестабільного клімату найбільшу ефективність показують будови зі сталевою основою. Але важливо пам'ятати, що монтаж металоконструкцій повинен здійснюватися згідно з усіма нормами, регламентами, правилами. Від цього буде залежати безпека використання та термін експлуатації зведеної будівлі.

З метою економії свого часу ви можете звернутися до співробітників ТЗМК «СТАЛЬ» . Компанія спеціалізується не тільки на виробництві високоякісного матеріалу, а й на збірці і установці металоконструкцій.

Залишити заявку
section-48e63ae

Особливості монтажу металевих конструкцій

Великий досвід, а також висока кваліфікація співробітників компанії дозволяють за максимально короткі терміни встановити як окремі конструкції, так і повнокомплексні сталеві будівлі. Причому самі терміни багато в чому залежать від обсягу і складності роботи.

Монтаж металевих конструкцій спеціалісти ТЗМК СТАЛЬ виконують двома способами:

 1. Класичним методом – на закладні елементи;
 2. За допомогою використання хімічних анкерів Hilti.

Технологічна схема монтажу металоконструкцій:

 • Монтаж колон;
 • Монтаж ферм;
 • Монтаж прогонів;
 • Монтаж зв’язків;
 • Монтаж технологічного обладнання.

Якщо будується складське чи виробниче приміщення паралельно проводяться роботи по монтажу металевих колон, ферм, прогонів і зв’язків.
У випадку будівництва повнокомплектної будівлі, наприклад комбікормового заводу. Монтаж здійснюється по поверхах: 1-й поверх, 2-й поверх, 3-й поверх і т.д. При цьому паралельно виконується монтаж технологічного обладнання: норії, галереї, силоса, бункера.
Перевага ТЗМК СТАЛЬ – наші спеціалісти виконують монтажні роботи паралельно, що дозволяє підвищити продуктивність праці у 2 рази.

Виробництво металоконструкцій та монтаж

Незалежно від того, чи потрібен вам монтаж дрібних металоконструкцій або ви хочете звести цілісну каркасну будівлю, співробітники компанії «СТАЛЬ» впораються з абсолютно будь-яким завданням.

Майстрами проводяться підготовчі роботи, які спрямовані на мінімізацію ризиків, пов'язаних з безпекою тих, хто знаходиться на території.

З переваг:

 • Продукція, що виготовляється на нашому промисловому об'єкті, відрізняється високою міцністю і довговічністю. Її досить легко монтувати і демонтувати.
 • У своїй роботі ми використовуємо сучасне обладнання та сировину відмінної якості.
 • Нами видається гарантія, в тому числі і на будівельно-монтажні роботи.

Вигідно виділяє нас на фоні інших підприємств і утворена команда фахівців, яка знайде вірне рішення навіть у найскладнішій ситуації.

Що ми пропонуємо

Розробка креслень КМД , виготовлення металоконструкції і монтаж (резервуарів та бункерів, колон і сталевого настилу), повне дотримання техніки безпеки - все це ви знайдете в компанії «СТАЛЬ».

Залишити свою заявку можете на сайті. Ви завжди маєте можливість отримати консультацію, звернувшись до наших менеджерів.

ТЗМК “СТАЛЬ” спеціалізується на виготовлені металоконструкцій будь-якої складності. Компанія забезпечена сучасним обладнанням, кваліфікованими працівниками, необхідною виробничою базою, спеціалізованим устаткуванням, що забезпечує якісне виготовлення нестандартних і будівельних металоконструкцій для повного спектру будівельних робіт.
КОНТАКТИ
 • (067) 556-82-24

 • (097) 620 34 63

 • info@tmpsteel.com.ua