founder
https://tmpsteel.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/welding-600x900.pnghttps://tmpsteel.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/welding-600x900.png

Зварювання металоконструкцій

ТЗМК «СТАЛЬ»

Зварювання металоконструкцій - це технологія, за якою виконується з'єднання різних металевих елементів в єдине ціле. Для виконання роботи використовуються зварювальне обладнання. Вартість даної послуги залежить від кваліфікації зварника, складності початкових деталей і від того, який результат потрібно отримати, а також від обсягу робіт. Розраховується ціна за шов або за погонний метр.

Наша компанія виконує зварювальні роботи в Тернополі за кресленнями замовника і з спецпроектів. Використовуємо високотехнологічне обладнання і оснащення, в штаті у нас - досвідчений персонал, який дотримується відповідних норми - все це гарантує бездоганну якість і високу швидкість виконання замовлення.

При необхідності у нас можна придбати зварений гратчастий настил . На послуги і товар встановлено доступні ціни. Забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного. Заявку можна залишити прямо зараз!

Залишити заявку
section-48e63ae

Способи зварювання металоконструкцій

Ми виконуємо зварювальні роботи з використанням таких способів.

  • Дугове ручне зварювання - дозволяє поєднувати різні види кольорових металів, сталей і чавуну. Роботи можна виконувати в будь-яких положеннях, в тому числі в важкодоступних місцях.
  • Напівавтоматичне зварювання - реалізується дуговим способом, з використанням аргону або вуглекислого газу. Можлива зварка кольорових і чорних металів.
  • Газове зварювання - реалізується із застосуванням горючого газу і кисню. Можливо працювати з різними кольоровими металами, чавуном та деякими спеціальними сталями.
  • TIG-зварювання - варіант з впровадженням не плавкого електрода в середовищі захисного інертного газу. Такий спосіб повністю виключає розбризкування металу. Це відмінний вибір для роботи з нержавейкой і алюмінієм.

Види зварювальних робіт

Наша компанія виконує широкий спектр зварювальних робіт. Ми можемо зробити електрошлакове зварювання, при якому всі маніпуляції реалізуються в зварній ванні. Така послуга актуальна в разі, якщо має бути робота з заготовками товщиною понад 40 мм (до 2600 мм).

Ми готові виконати зварювання під флюсом - електродугове з'єднання металевих деталей. Коли флюс остигає, він стає зварений кіркою, яка швидко забирається.

Також у нас можна замовити контактне зварювання: метал розм'якшується під дією електричного струму. Вона дозволяє створювати найтонші (від 0,01 мкм до 20 мм) зварні металеві конструкції.

Ще ми можемо виконати розкрій металу плазмою - реалізується в середовищі іонізованого газу. Робоча температура доходить до +30 000 & deg; С, що дозволяє домогтися максимально глибокого проплавлення матеріалу. Шов виходить рівним, тонким і надійним.

ТЗМК “СТАЛЬ” спеціалізується на виготовлені металоконструкцій будь-якої складності. Компанія забезпечена сучасним обладнанням, кваліфікованими працівниками, необхідною виробничою базою, спеціалізованим устаткуванням, що забезпечує якісне виготовлення нестандартних і будівельних металоконструкцій для повного спектру будівельних робіт.
КОНТАКТИ
  • (067) 556-82-24

  • (097) 620 34 63

  • info@tmpsteel.com.ua