Технологія плазмової порізки поширена в багатьох сферах промислового виробництва. Обумовлюється це якістю, високою швидкістю, точністю, а також мінімізацією деформацій оброблюваних матеріалів. Ключова перевага полягає в тому, що він не потребує подальшої обробки.

Послуга різання плазмою – оптимальний варіант для тих, хто хоче заощадити гроші, час і отримати відмінний результат. У ТМЗК «СТАЛЬ» використовується сучасне високотехнологічне обладнання, завдяки чому співробітники компанії вирішують навіть найскладніші завдання, гарантуючи високу якість різання.

Що таке плазмова різка

Це найбільш продуктивний метод розкрою листового прокату та інших сталевих конструкцій. Плазмова різка ґрунтується на принципі розплавлення металу по заздалегідь заданому контуру. При цьому надлишки матеріалу видуваються потоком газу. Саме це дозволяє отримати максимально рівний і точний силует деталі.

Даний спосіб оптимізує розкрій і знижує рівень відходів, що дозволяє значно заощадити використовується сировина. Працювати можна з різними матеріалами: сталлю, чавуном, алюмінієм, титаном, міддю та ін.

Що стосується точності, то кромки виходять з мінімальними показниками ширини різу, відсутні напливи і грата. Вирізані подібним способом вироби піддаються й іншим методам обробки при необхідності: свердління, шліфування, грунтування, фарбування, зварювання.

Види плазмової порізаки металу

Замовляючи професійні послуги плазмової порізки , є можливість підібрати оптимальний варіант виду робіт. Багато чого залежить від складності та обсягу поставлених завдань.

Стандартно може бути здійснене різання металу плазмою :

 • із застосуванням двох газів без захисного екрану;
 • використанням двох газів із захисним екраном;
 • застосуванням одного типу газу.

Крім цього, можна замовити послуги плазмового різання прецизійного типу або за технологією X-Definition (новітній метод, що вимагає використання високоточного обладнання).

Незалежно від обраного виду, якість зрізу металу просто вражає. Даний спосіб обробки поверхонь поступається лише лазерному різанню. Але все ж виграє в ціні, тому що має порівняно низьку вартість. У даного методу є й інші переваги.

Основні переваги різки металу плазмою

З огляду на те, що плазмова різка металу являє собою складний технологічний процес, грамотно виконати роботу можуть спеціально навчені люди з високою кваліфікацією і всіма необхідними знання. Адже результат, як і безпека плазмової різки, має першочергове значення.

З основних переваг виділимо:

 • високу швидкість різання заготовок і листових прокатів;
 • виконання великих обсягів робіт;
 • простоту в експлуатації готових виробів;
 • оперативну порізку складних деталей;
 • високу рентабельність.

Окремо виділимо і те, що не потрібна попередня підготовка матеріалу до роботи.

Використовуючи надійне плазмове обладнання, майстри нашої компанії впораються з роботою будь-якої складності. Але не тільки цю послугу ви можете у нас замовити. Виробництво металоконструкцій , монтаж, додаткова обробка виробів – ось що ми вам пропонуємо. Детальну інформацію ви можете дізнатися у наших менеджерів. Залиште свою заявку на сайті.

ТЗМК “СТАЛЬ” спеціалізується на виготовлені металоконструкцій будь-якої складності. Компанія забезпечена сучасним обладнанням, кваліфікованими працівниками, необхідною виробничою базою, спеціалізованим устаткуванням, що забезпечує якісне виготовлення нестандартних і будівельних металоконструкцій для повного спектру будівельних робіт.
КОНТАКТИ
 • (067) 556-82-24

 • (097) 620 34 63

 • info@tmpsteel.com.ua